Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Alle-Saija Teatritalu ETENDUS “Daamide õnn”

18. apr. 2023 20:00

8€ – 10€
See on lugu kauplemisest, rahast ja võimust. Kauplemisest kaupadega, kuid ka inimsuhetega. “Daamide Õnn” on kaubamaja, mis odavmüükide ja osava reklaamiga ümberringi olevad pikaaegsed väikepoed välja suretab ja nende arvelt oma võimu laiendab, rajades teed massikaubandusele ja tarbimiskultusele. See on ühtlasi lugu noore naise Denise’i kujunemisest kaubandusvõitluse ja muutunud kauplemistavade maailmas. Vana versus uus, staatiline versus dünaamiline. Lõpuks võidab majandusloogika kohaselt ikkagi vajadus muutuda ja aja muutunud nõudmistega sammu pidada. Ainus, mis majandusloogikale ei taha alluda, on süda.
Autor: Émile Zola. Dramatiseerija, lavastaja ja kunstnik: Ingrid Ulst. Koreograaf: Andre Laine. Heli-ja valguskunstnik: Hanno Teppo.
Laval: DORIS PAVLOV (Denise), ARGO PEETMAA (Octave Mouret), IMBI PALLO (proua Aurélie), HEIKI LILL (Bouthemont), JAANIKA ULST või MERIKE TORM (Clara Prunaire), TIINA NEEVE või MERIKE TORM (Marguerite Vadon), MEELIS VAHTRAMÄE (Baudu / Parun Hartmann), LIIVIA VAAS (Henriette Desforges), HELIN VILL või KARIN ULST (krahvinna de Boves), INGRID ULST (proua Marty).
Etendus on kahes vaatuses. Pilet 10 EUR, sooduspilet 8 EUR (pensionärid ja õpilased).

Details

Date:
18. apr. 2023
Time:
20:00
Cost:
8€ – 10€
Event Category:
Website:
https://alle-saija-pood.voog.com/piletid/etendused/daamide-onn-18-04-2023-kl-20-00

Venue

Uue-Antsla Rahvamaja
Uue-Antsla
Antsla vald, Võrumaa Eesti
+ Google Map
View Venue Website

Organizer

MTÜ Alle-Saija Teatritalu
Phone
+372 50 29 724
Email
info@alle-saija.ee
View Organizer Website