Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Antsla acoustic – Andres Roots

28. jaan. 2022 20:00 - 21:30

10€

Detsembris akustilise EP „Afternoon” avaldanud Tartu slaidkitarrist Andres Roots alustab plaadi esitlustuuri sedapuhku Antslast! Prantsuse ajakiri Blues Again! kirjutab, et Roots on nagu Bordeaux’ vein, mis aastatega aina paremaks läheb, ameeriklaste Bman’s Blues Report kiidab tänapäevase ja traditsioonilise täiuslikku tasakaalu tema muusikas ning raamat „Eesti muusika 100 aastat” tutvustab meest kui „Eesti kitarristide hulgas rahvusvaheliselt tuntuimat puhta bluusi mängijat.”
Rahvusvahelisele areenile jõudis Roots sajandi algul ansambliga Bullfrog Brown, keda sai toona korduvalt näha ka Antsla festivalil Lindalevi. Kontserte on ta andnud nii USA-s kui suuremas osas Euroopast, raadioeetris on Rootsi muusika kõlanud viiel mandril ning 2018. aastal valisid UK Severn FM-i kuulajad ta isegi Aasta Bluusimeheks. Eestis pälvis Andres Rootsi 2016. aasta kogumik-LP „Roots Music” Kuldse Plaadi auhinna ning on tänini ainus bluusialbum, mis on Baltikumis müügitabelite tippu jõudnud.
Lisaks värske EP lugudele kuuleb Antsla Acousticul muusikat ka Rootsi varasematelt sooloplaatidelt: 2018. aastal ilmus stuudioülesvõtetega „Breakfast in September”, 2020. aastal aga USA, Šotimaa ja Pärnu kontsertidel jäädvustatud „Mississippi to Loch Lomond” ning
koroona-aegsetest kodusalvestustest koosnev „Tartu Lockdown”.

Koduleht: http://www.andresroots.com
Bandcamp: https://andresroots.bandcamp.com/music

Details

Date:
28. jaan. 2022
Time:
20:00 - 21:30
Cost:
10€
Event Categories:
,
Event Tags:
,

Venue

Antsla Kultuurikeskus
Kooli tee 19
Antsla, Võrumaa 66403 Eesti
Phone
7855269
View Venue Website

Organizer

Antsla Kultuurikeskus
Phone
7855269
Email
kultuur@antsla.ee
View Organizer Website