Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Tantsuetendus Amimoving

17. nov. 2021 19:00 - 20:00

5€ – 10€
Kas on olemas tantsija etendav “mina”, mis on puutumata tema varasemast kogemusest ja omandatud teadmistest? Mis eelnevalt kogetust on saanud päriselt etendaja omaks nii, et seda saab vaadelda kui osa tema isiklikust tantsust ja isiksusest?
Meie tantsuline “pagas”, selle sõna kõige positiivsemas võtmes, on olnud antud tantsulavastuse loomisprotsessi põhiliseks fookuseks: alates esimestest õpitud sammudest kuni tänaseni. Kõik kohtumised, kogemused, jagatud teadmised, õpetajad, kaasloojad ja tantsijad on andnud oma panuse meie tänasesse liikumisse. Ma tantsin, sest teie tantsite.
Sellest põhimõttest lähtudes oleme loonud mängulise ja uudishimuliku atmosfääri, milles liikumise võimalusi uurida. Selles kohtume teineteise ja teiega vaatajad. Jagame oma isiklikke kogemusi ning anname need teineteisele uurida.
Kas liikumisest piisab? Kas tants liigutab meid? Kas sina liigud? Kas sa tahad, et sind liigutataks? Läbi mänguliselt jagatud kogemuste esitleme me tantsulavastust AMIMOVING.
Tiiser: https://youtu.be/wQNYFem7NU0
TantsuMENÜÜ tantsuetenduste eesmärgiks on tuua kaasaegne tants uue publikuni väljaspool harjumuspäraseid tantsulavasid. ETA Kompanii pakub oma tantsijateed alustavatele noortele professionaalidele võimalust osaleda tantsulavastuste loomise protsessis koos tantsuala tuntud ja tunnustatud tegijatega.
Koreograaf-lavastaja: Rūta Ronja Pakalne
Dramaturg: Helena Pihel
Helikujundus: Israel Bañuelos
Valguskunstnik: Rommi Ruttas
Kunstnik: Dace Sloka
Kaasloojad-etendajad: Birgit Siim, Eliisabel Jõela, Elina Ojasaar, Eveli Ojasaar, Maria Solei Järvet, Mariann Onkel
Pilet 10/5(õpilane, pensionär)
Kestvus: u 55 minutit
Lisainfo: tantsuagentuur.ee
TantsuMENÜÜ toetajad: Eesti Kultuurkapital, Rahvakultuuri Keskus, SPARSE – Supporting and Promoting Arts in Rural Settlements in Europe, Creative Europe – Euroopa Liit, trükikoda JOON
NB! COVID-19 leviku pidurdamiseks kehtestatud piirangute tõttu lubatakse saali üksnes nakkusohutuse tõendiga! Tõendilt peab nähtuma, et külastaja on COVID-19 vastu vaktsineeritud, haiguse läbi põdenud või saanud negatiivse PCR või antigeeni testitulemuse. Nõuded tõenditele on leitavad siit: COVID tervisetõend | Kultuuriministeerium (https://www.kul.ee/covid-tervisetoend)
NB! Korraldajal on õigus küsida koos nakkusohutuse tõendiga ka isikut tõendavat dokumenti.
NB! Kohapeal testimist ei korraldata!

Detailid

Kuupäev:
17. nov. 2021
Aeg:
19:00 - 20:00
Hind:
5€ – 10€
Sündmus Category:
Sündmus Tags:

Toimumiskoht

Antsla Kultuurikeskus
Kooli tee 19
Antsla, Võrumaa 66403 Eesti
Telefon:
7855269
View Toimumiskoht Website

Korraldaja

Antsla Kultuurikeskus
Telefon:
7855269
E-mail:
kultuur@antsla.ee
View Korraldaja Website