Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Tantsutsooni linnalaager

7 august 10:00 - 9 august 19:00

Laager toimub 7.-9. augustil Antsla kultuurikeskuses. Linnalaager on suunatud 1.-5. klassi lastele ja sinna on oodatud kõik tantsuhuvilised lapsed. Oodatud on ka sügisel 1. klassi minevad lapsed! Eelnev tantsukogemus ei ole oluline! Tegemist on linnalaagriga, see tähendab, et laagris ööbimist ei toimu. Laagripäev algab kell 10.30 ja lõpeb kell 17.15.

Laagritasu on 60 eurot (tasuda saab kuni kahes osas). Laagri hind sisaldab kolme päeva jooksul mitmeid erinevaid tantsulisi töötubasid (showtants, loovtants, akrobaatika jne), meisterdamise töötubasid koos vahenditega, põnevaid loovülesandeid õues, soe lõunasöök + tervislik snäkk igal päeval, filmiõhtut jne. Laagri lõpus toimub kontsert, kus näitame vanematele ja teistele soovijatele, mida oleme kolme päeva jooksul õppinud. Kõik linnalaagris osalejad saavad endaga kaasa Tantsutsooni logoga meene. Õpetajateks on juba tuttavad tantsuõpetajad Kadi Keskülla ja Egely Sarv.
NB! Alates 1. augustist laagris osalemise tühistamisel tuleb tasuda ikkagi 50% laagritasust.

REGISTREERMINE:
Tantsutsooni Minid linnalaagrisse registreerimiseks tuleb kirjutada tantsutsoon@gmail.com lapse NIMI, VANUS ja VANEMA KONTAKTANDMED.

Detailid

Algus:
7 august 10:00
Lõpp:
9 august 19:00
Sündmus Category:

Toimumiskoht

Antsla Kultuurikeskus
Kooli tee 19
Antsla, Võrumaa 66403 Eesti
+ Google Map
Telefon:
7855269
View Toimumiskoht Website

Korraldaja

Tantsutsoon tantsukool
Telefon:
+372 53738673
E-mail:
tantsutsoon@gmail.com
View Korraldaja Website