1. Sündmused
  2. koolitus

Views Navigation

Sündmus Views Navigation

Täna

Aianduskoolitus Kristiina Kikkasega

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Kursus sisaldab koolitusmaterjale, mis on köidetud, värvilised, pildimaterjal ja põhipunktid koolitusel toimunust. INFO ja REGISTREERIMINE: kultuur@antsla.ee 55648348 Teemad: 29.03.2023 * Kõrreliste kasutamine aiakujunduses * Lilleniidu rajamine koduaeda Kes on Kristiina Kikkas? Olles paarkümmend aastat hobiaednik ja omandanud praktilisi kogemusi, viis soov aiandusest rohkem teada ning kõike teadlikumalt ja lihtsamalt teha, õppima Räpina Aianduskooli, kus omandasin maastikuehitaja eriala ja Hiiumaa Ametikooli linnaaedniku erialale. Mul on 4. tase aianduses. Tänavu asutasin oma ettevõtte Kristiina Iluaed OÜ, mis peamiselt tegeleb aiaprojektide koostamisega ja aiandusalase nõustamisega.

10€

Aianduskoolitus Kristiina Kikkasega

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Kursus sisaldab koolitusmaterjale, mis on köidetud, värvilised, pildimaterjal ja põhipunktid koolitusel toimunust. INFO ja REGISTREERIMINE: kultuur@antsla.ee 55648348 Teemad: 12.04.2023 * Milliseid pinnakatteid aias kasutada? * Kuidas kujundada peenra servad? * Kuidas vähendada väetiste ja kahjuritõrje vahendite kasutamist? *Viljavaheldus/seltsilistaimed Kes on Kristiina Kikkas? Olles paarkümmend aastat hobiaednik ja omandanud praktilisi kogemusi, viis soov aiandusest rohkem teada ning kõike teadlikumalt ja lihtsamalt teha, õppima Räpina Aianduskooli, kus omandasin maastikuehitaja eriala ja Hiiumaa Ametikooli linnaaedniku erialale. Mul on 4. tase aianduses. Tänavu asutasin oma ettevõtte Kristiina Iluaed OÜ, mis peamiselt tegeleb aiaprojektide koostamisega ja aiandusalase nõustamisega.

10€

Aianduskoolitused Kristiina Kikkasega

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Kursus sisaldab koolitusmaterjale, mis on köidetud, värvilised, pildimaterjal ja põhipunktid koolitusel toimunust. INFO ja REGISTREERIMINE: kultuur@antsla.ee 55648348 Teemad: 26.04.2023 * Kiviktaimla rajamine. Kuidas juba olemasolevat kiviktaimlat ohjata? * Vabakujulised ja pügatud hekid, okaspuu- ja lehtpuuhekid. * Kuidas hekki kasutamata tekitada privaatsus? * Mida varjata, mida mitte? Kes on Kristiina Kikkas? Olles paarkümmend aastat hobiaednik ja omandanud praktilisi kogemusi, viis soov aiandusest rohkem teada ning kõike teadlikumalt ja lihtsamalt teha, õppima Räpina Aianduskooli, kus omandasin maastikuehitaja eriala ja Hiiumaa Ametikooli linnaaedniku erialale. Mul on 4. tase aianduses. Tänavu asutasin oma ettevõtte Kristiina Iluaed OÜ, mis peamiselt tegeleb aiaprojektide koostamisega ja aiandusalase…

10€