1. Sündmused
  2. Kontsert

Views Navigation

Sündmus Views Navigation

Täna

Eesti Vabariik 104

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamine ja Antsla valla tunnustuste üleandmine.

Püstijalamuusikal “Jah, ilma naisteta!”

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Püstijalamuusikal "Jah, ilma naisteta!", kava, mis koosneb tuntud õrnemale soole pühendatud lugudest - nt "Veenus", "Ohtlik naine", "Jah, ilma naisteta on kurb maailm" -, kahest spetsiaalselt selle kontsertkava tarvis loodud muusikapalast ja vahesketšidest, mille raames härrad seletavad lahti seda, millest nad ilmselt mitte kunagi ei hakkagi aru saama elik müstilist naisterahvaste siseilma. Laval näitleja ja laulja Mihkel Tikerpalu ja muusik Madis Kreevan. Pilet 10 (müügil kohapeal)

10€

Liivimaa Noorteorkestri kontsert

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Liivimaa Noorteorkester alustas oma tegevust 2014. aastal eesmärgiga rikastada Lõuna-Eesti ja Põhja-Läti regiooni kultuurielu, andes 8 muusikakooli noortele muusikutele võimaluse saada sümfooniaorkestri kogemust ja praktikat. Orkestri arendajad on seadnud oma tegevuse eesmärgiks hoida orkestrit tasemel, mis võimaldaks aktiivselt osaleda Eesti Sümfooniaorkestrite Liidu poolt korraldatavatel muusikasündmustel ja tulevikus ka laulupeol. Orkestris osalevad Valga, Valka, Antsla, Otepää, Tõrva, Karksi-Nuia, Nõo ja Abja muusikakoolide õpilased, vilistlased ja õpetajad. Orkestri dirigentidena töötavad Anton Kogan Tõrva ja José Antonio Page Ramirez Valga Muusikakoolist.

Emakeelepäeva kontsert “Meie keel”

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Emakeelepäeval pühendatud kontsert "Meie keel" Esinevad: Antsla Muusikakool Antsla Gümnaasium Tantsuselts Pärliine Antsla Kultuurikeskuse muusikastuudio Anni-manni tantsuring Kuldre kooli 2.-3. klassi tantsurühm

Antsla acoustic – Antsla eri!

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Akustiliste kontsertide sarjas Antsla acoustic on tulemas Antsla eri. Esinevad: Kõige Kurvem Perekond Hellamaa Karl-Martin Kambek (Antsla Muusikakool) Kristen Laaneviir (Antsla Muusikakool) Konrad-Konnor Perli (Antsla Muusikakool) Jaan Tamm Mari Vijard Sanna Sööt Annabel Hirv Sidrunid VEA Esinejaid võib veel lisanduda! Kui soovid ka esineda anna endast märku kultuur@antsla.ee või läbi facebooki Antsla acousticu või Antsla Kultuurikeskuse lehe. Lisainfo kultuurikeskuse kunstiliselt juhilt tel. 55648348 (Tanel) Pilet 7, õpilastele 5

5€ – 7€

Kapell Sinilill 15

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Esinevad: Sügismeloodia Kapell Sinilill, kapell Kannel, Vastseliina kapell Eloilo, Urvaste külakapell jt Pilet 5

5€

Antsla Laululaps 2022

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Antsla Laululaps 2022 Lauldakse vanusekategooriates: 2-4 aastased 5-7 aastased 8-10 aastased 11-13 aastased 14-16 aastased

Muusikastuudio kontsert

Veski Pubi Veski 10, Antsla, Võrumaa

Muusikastuudio kontsert Veski Pubi hoovis. Esinevad Antsla Kultuurikeskuse Mudilaste ja noorte muusikastuudio lauljad ning vokaalansambel. Juhendab Cathlen Haugas.

JÄÄÄÄR Hauka Laadal!!

Antsla Augulava Tamme, Antsla, Võrumaa

Hauka Laada eelõhtul, reedel 12. augustil, toimub Antslas midagi erakordset! Kell 20.00 avab kesklinna vahetus läheduses oma väravad uus kontserdipaik - augulava! See koht on sügav, stiilne, üllatav, maitsekas, jahmatav, ja ainult Hauka Laada ajaks! Kell 20.30 toimub Hauka Laat 2022 ametlik avamine. Kell 21.00 astub lavale ansambel JÄÄÄÄR oma aegumatu muusikaga! Saa osa erilisest atmosfäärist, maanda laadaeelset ärevust ja naudi Jääääre lummavat muusikat! Kontsertõhtu toimub üritustesarja Antsla Acoustic raames, mis pakub akustilise muusika elamusi aastaringselt. 20.00 väravad 20.30 laada ametlik avamine 21.00 JÄÄÄÄR Piletid Piletilevist ja tund enne algust kohapealt.

12€ – 15€

EPLIK – KASAR – VÕIGEMAST Hauka Laadal

Antsla Augulava Tamme, Antsla, Võrumaa

Hea muusika pääastab maailma! Hauka Laada esimese päeva lõpetavad Vaiko Eplik, Jarek Kasar ja Priit Võigemast, pakkudes publikule erakordselt head muusikat. Musitseeritakse nii üksi kui ka koos. Muusikalist elamust aitab luua Antsla augulava mõnus atmosfäär. Laupäev 13. august ANSTLA AUGULAVAL 19.00 väravad 20.00 EPLIK, KASAR, VÕIGEMAST Hind 15.- € eelmüügist 12.-€ Piletid müügil Piletilevis ja tund enne algust kohapeal. https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/eesti-muusika/eplik-kasar-voigemast-hauka-laada-augulaval-360053/ Pääsmeid on piiratud arv! Kontsertõhtu toimub üritustesarja Antsla Acoustic raames, mis pakub akustilise muusika elamusi aastaringselt.

12€ – 15€