Views Navigation

Sündmus Views Navigation

Täna

Vallavillak

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Alates septembrist toimub Antsla Kultuuri- ja Spordikeskuses üle nädala teisipäeviti legendaarsest Kuldvillakust inspireeritud mälumäng Vallavillak, mida viib läbi kultuurikeskuse juhataja Kaspar Kurve. Tule üksi või sõpradega ning pane oma teadmised proovile! Maksimaalsetl võib osaleda 5 võistkonda (kuni 3 liiget meeskonnas).

1€

antsla acoustic – Vennaskond

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Meil on väga hea meel teatada, et 28 aastase vaheaja järel külastab 15.10.2021 Antslat taas legendaarne ansambel Vennaskond.Seekord astutakse üles spetsiaalse akustilise kavaga Antsla acoustic üritussarja raames.Enne Vennaskonda astub lavale Urod Stewart. Kava19:30 uksed avatud20:00 Urod Stewart20:30 Vennaskond   Pilet kuni 8. oktoobrini 15€alates 9. oktoobrist 20€ Osta pilet Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega pääseb kontserdile on sündmusele oodatud vaktsineeritud, kuue kuu jooksul Covid-19 läbipõdenud või negatiivse testi teinud inimesed. Kohapeal on võimalik teha kiirtesti.

15€ – 20€

Pinhole fotograafia töötuba

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Tule laienda oma teadmisi analoogfotograafiast ning ehita ise kaamera, mis teeb ka pilti! Pinhole ehk nööpnõelakaamera on lihtne, objektiivita, väikese avaga valguskindel kaamera – mille ühel küljel on väike auk, teisel küljel negatiiv või fotopaber. Valgus läbib ava ja projitseerib kaamera vastasküljele ümberpööratud peegelpildis kujutise, mida tuntakse ka kaamera obscura efektina. Pinhole kaamera pildistamise omadused: • Pinhole-fotodel on peaaegu lõpmatu teravussügavus, kõik paistab fookuses. • Kuna objektiivi moonutusi ei ole, jäävad lainurkpildid täiesti sirgjooneliseks, kui ei kasutata kaamera „kerena“ silindrit. Nt. plekkpurki. • Säriajad on tavaliselt pikad, mille tulemuseks on liikuvate objektide ümber hägune liikumine ja liiga kiiresti liikunud objektide…

40€

Kino “Kratt”

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Lapsed viiakse maale vanaema juurde kogema sellist lapsepõlve, nagu vanasti oli ja neilt võetakse ära nutitelefonid. Üsna varsti avastavad lapsed viisi, kuidas keeruline elu maal, mis on täis tööd ja muud tüütut, enda jaoks lihtsamaks teha... lapsed meisterdavad krati.

4€ – 5€

Antsla koor alustab hooaega

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Celia Roose ja Antsla Kultuuri- ja Spordikeskus ootavad sind laulma Antsla koori. Ootame nii noori kui vanemaid alates 15. eluaastast.

Tantsuetendus Amimoving

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Kas on olemas tantsija etendav “mina”, mis on puutumata tema varasemast kogemusest ja omandatud teadmistest? Mis eelnevalt kogetust on saanud päriselt etendaja omaks nii, et seda saab vaadelda kui osa tema isiklikust tantsust ja isiksusest? Meie tantsuline “pagas”, selle sõna kõige positiivsemas võtmes, on olnud antud tantsulavastuse loomisprotsessi põhiliseks fookuseks: alates esimestest õpitud sammudest kuni tänaseni. Kõik kohtumised, kogemused, jagatud teadmised, õpetajad, kaasloojad ja tantsijad on andnud oma panuse meie tänasesse liikumisse. Ma tantsin, sest teie tantsite. Sellest põhimõttest lähtudes oleme loonud mängulise ja uudishimuliku atmosfääri, milles liikumise võimalusi uurida. Selles kohtume teineteise ja teiega vaatajad. Jagame oma isiklikke kogemusi…

5€ – 10€

Advendiaja algus Antsla kesklinnas

Antsla kesklinn Veski, Antsla, Võrumaa

Advendiaja alguse tähistamine Antsla kesklinnas. 15:00 - jõululaat. Kohalikku toodangut pakuvad kohalikud meistrid; 16:00 - Jõuluvana jagab kingitusi kodustele lastele; 16:30 - Jõulukuusel tulede süütamine. Esinevad suured ja väikesed lauljad.

antsla acoustic – Pööloy Gläänz

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Antsla acoustic 3! Akustilise kavaga astuvad üles Liisa Tulvik ja Pööloy Gläänz. 20:30 uksed avatud 21:00 Liisa Tulvik 21:30 Pööloy Gläänz Pööloy Gläänz on Eesti rocikimaastikul tegutsenud kolm aastakümmet. Publikut on rõõmustatud selliste igiroheliste löök-lauludega nagu "Baby don´t cry", „Ma helistan sulle kell6!“, "Tulevikus keegi meid ei mäleta", "Lähen... ehk leian sealt armastust" jne PG on juba pikki aastaid oma lugulaule akustilises versioonis esitanud, stiilis folgist bossanovani. https://www.youtube.com/watch?v=-_m1vb6CsTc Liisa Tulvik on Tartu tänavamuusik. Kuula lugu Kassikontsert https://www.youtube.com/watch?v=-KxLU970Dc8 Pilet 10,- Eelmüük Fientas https://fienta.com/et/antsla-acoustic-3 Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega pääseb kontserdile on sündmusele oodatud vaktsineeritud, kuue kuu jooksul Covid-19 läbipõdenud või…

10€

Collegium Musicale Jõulukontsert

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Tallinnas tegutsev Eesti tippkammerkoor Collegium Musicale, tuli kokku 2010. aasta oktoobris dirigent Endrik Üksvärava eestvedamisel. Koori eesmärk on rikastada ja edendada Eesti muusikamaastikku, pakkuda kõrgetasemelisi muusikaelamusi nii Eestis kui väljaspool. Koori repertuaar ulatub renessansist kaasaega. Olulisel kohal on vanamuusika ja Eesti heliloojate teosed: Arvo Pärt, Veljo Tormis, Erkki-Sven Tüür, Tõnu Kõrvits, Mirjam Tally, Pärt Uusberg jt. Eesti tippkammerkoor Collegium Musicale, on tuntud ja tunnustatud oma kõla ja kõrgetasemeliste esituste poolest. 12. detsember on Collegium Musicale Antslas ning toimub jõulukontsert.

10€

Huviringide Jõulutrall

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Esinevad Antsla valla lauljad ja tantsijad.   --- Kontrollitud avalikus ruumis toimuvates tegevustes peavad COVID tõendi vaktsineerituse või läbipõdemise kohta esitama kõik inimesed alates 18. eluaastast. Tõendi peavad esitama ka 12-17-aastased (alates 15.11.2021 noored, kes jäävad vanusevahemikku 12 aastat ja kolm kuud kuni 17), kes võivad lisaks vaktsineerituse või läbipõdemise tõendamisele esitada ka testitõendi. COVID tõend kehtib koos isikut tõendava dokumendiga. Kui inimesele on vaktsineerimine tervislikel põhjustel vastunäidustatud, tuleb osalemiseks esitada vastav arstitõend. Maski peavad kandma kõik 12-aastased ja vanemad inimesed kõigis avalikuks kasutamiseks mõeldud siseruumides, sh ruumides, kus kontrollitakse COVID tõendit (sh meelelahutuskohad, üritused, kinod, teatrid)