1. Sündmused
  2. konsert

Views Navigation

Sündmus Views Navigation

Täna

Muusikapäev – linnaruumi muusika

Kui inimesed ei tule muusika juurde, tuleb muusika inimeste juurde! Toome muusika tavapärasest kontserdisaali keskkonnast välja inimeste keskele ja tähistame koos rahvusvahelist Muusikapäeva.Konserdid toimuvad:► kell 07:30 Hommikumuusika – Antsla kesklinnas► kell 16:00 Linnaruumi muusika – Antsla Coop KonsumisEsinevad Antsla valla nooremad ja vanemad muusikud.

antsla acoustic – Vennaskond

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Meil on väga hea meel teatada, et 28 aastase vaheaja järel külastab 15.10.2021 Antslat taas legendaarne ansambel Vennaskond.Seekord astutakse üles spetsiaalse akustilise kavaga Antsla acoustic üritussarja raames.Enne Vennaskonda astub lavale Urod Stewart. Kava19:30 uksed avatud20:00 Urod Stewart20:30 Vennaskond   Pilet kuni 8. oktoobrini 15€alates 9. oktoobrist 20€ Osta pilet Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutega pääseb kontserdile on sündmusele oodatud vaktsineeritud, kuue kuu jooksul Covid-19 läbipõdenud või negatiivse testi teinud inimesed. Kohapeal on võimalik teha kiirtesti.

15€ – 20€

Antsla acoustic – Andres Roots

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Detsembris akustilise EP „Afternoon” avaldanud Tartu slaidkitarrist Andres Roots alustab plaadi esitlustuuri sedapuhku Antslast! Prantsuse ajakiri Blues Again! kirjutab, et Roots on nagu Bordeaux' vein, mis aastatega aina paremaks läheb, ameeriklaste Bman's Blues Report kiidab tänapäevase ja traditsioonilise täiuslikku tasakaalu tema muusikas ning raamat „Eesti muusika 100 aastat” tutvustab meest kui „Eesti kitarristide hulgas rahvusvaheliselt tuntuimat puhta bluusi mängijat.” Rahvusvahelisele areenile jõudis Roots sajandi algul ansambliga Bullfrog Brown, keda sai toona korduvalt näha ka Antsla festivalil Lindalevi. Kontserte on ta andnud nii USA-s kui suuremas osas Euroopast, raadioeetris on Rootsi muusika kõlanud viiel mandril ning 2018. aastal valisid UK Severn…

10€

Silver Sepp ja Kristiina Ehin

Tsooru Rahvamaja Tsooru, Antsla vald, Võrumaa

Kontserti alustavad Antsla valla lauljad ja tantsijad. Seejärel on lava Silver Sepa ja Kristiina Ehini päralt.

10€

Eesti Vabariik 104

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamine ja Antsla valla tunnustuste üleandmine.

Püstijalamuusikal “Jah, ilma naisteta!”

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Püstijalamuusikal "Jah, ilma naisteta!", kava, mis koosneb tuntud õrnemale soole pühendatud lugudest - nt "Veenus", "Ohtlik naine", "Jah, ilma naisteta on kurb maailm" -, kahest spetsiaalselt selle kontsertkava tarvis loodud muusikapalast ja vahesketšidest, mille raames härrad seletavad lahti seda, millest nad ilmselt mitte kunagi ei hakkagi aru saama elik müstilist naisterahvaste siseilma. Laval näitleja ja laulja Mihkel Tikerpalu ja muusik Madis Kreevan. Pilet 10 (müügil kohapeal)

10€

Liivimaa Noorteorkestri kontsert

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Liivimaa Noorteorkester alustas oma tegevust 2014. aastal eesmärgiga rikastada Lõuna-Eesti ja Põhja-Läti regiooni kultuurielu, andes 8 muusikakooli noortele muusikutele võimaluse saada sümfooniaorkestri kogemust ja praktikat. Orkestri arendajad on seadnud oma tegevuse eesmärgiks hoida orkestrit tasemel, mis võimaldaks aktiivselt osaleda Eesti Sümfooniaorkestrite Liidu poolt korraldatavatel muusikasündmustel ja tulevikus ka laulupeol. Orkestris osalevad Valga, Valka, Antsla, Otepää, Tõrva, Karksi-Nuia, Nõo ja Abja muusikakoolide õpilased, vilistlased ja õpetajad. Orkestri dirigentidena töötavad Anton Kogan Tõrva ja José Antonio Page Ramirez Valga Muusikakoolist.

Emakeelepäeva kontsert “Meie keel”

Antsla Kultuurikeskus Kooli tee 19, Antsla, Võrumaa

Emakeelepäeval pühendatud kontsert "Meie keel" Esinevad: Antsla Muusikakool Antsla Gümnaasium Tantsuselts Pärliine Antsla Kultuurikeskuse muusikastuudio Anni-manni tantsuring Kuldre kooli 2.-3. klassi tantsurühm

Muusikastuudio kontsert

Veski Pubi Veski 10, Antsla, Võrumaa

Muusikastuudio kontsert Veski Pubi hoovis. Esinevad Antsla Kultuurikeskuse Mudilaste ja noorte muusikastuudio lauljad ning vokaalansambel. Juhendab Cathlen Haugas.