Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Hauka Laada kontserdid: Kadri Voorand, Anett

12. aug. 2023 21:00 - 23:00

15€ – 25€

Anett

Hauka Laat 2023 muusikalise programmi osana astub kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja Anett esmakordselt üles Võrumaal, Antsla augulaval.
2021 aasta naisartisti ning rohkete auhindadega pärjatud Aneti kontserdil tulevad esitlusele artisti uue albumi “Late to the Party” lood, ning ka juba kõigile tuntud varasemad hitid.

Koosseis:
Anett – vokaal
Johannes Laas – kitarr

Biograafia:
Aneti debüütalbum “Morning After” tõi talle 2021. aasta Eesti Muusikaauhindadel Aasta albumi nominatsiooni ning Aasta Naisartisti ja Aasta Popartisti tiitlid.
Anett on astumas ka esimesi ekspordisaamme – möödunud aasta kevadel astus ta üles Liverpool Sound City (UK) muusikafestivalil ning andis sama aasta suvel välja enda esimese rahvusvahelise singli “You Got Love”, koos UK produtsendi Pearse Macyntirega, kes on teiste seas töötanud ka Gregory Porteriga.
Anett osales eelmisel aastal taas Eesti Laulu konkursil, looga “You Need To Move On”. Taaskord koostöös produtsendi-kitarristiga Fredi, kellega esimese koostööna sündis “Write About Me”, millega saavutati 2020. aasta Eesti Laulul kolmas koht ja välisžürii favoriidi staatus.

Kadri Voorand

 Kadri Voorand on armastatud Eesti vokalist ja helilooja, kelle kirglik esitus on pälvinud palju heakskiitu nii kodu- kui ka välismaal.
Mihkel Mälgand on üks muusikaliselt aktiivsemaid bassiste Eestis.
Koos moodustavad nad duo, mis mängib põhiliselt originaalloomingut häälele, bassile ja klaverile, mis annab ruumi improvisatsioonile ning mida ehivad õhulised elektroonilised efektid ja hingestatud poeesia. Duo ei sea endale stiililisi piire, kokku sulatatakse popi, folgi, jazzi ja isegi rocki elemente. Esile tõusevad emotsioon ja omapärased tekstid.

 Koosseis:
Kadri Voorand – vokaal, klaver, elektroonika
Mihkel Mälgand – kontrabass, basskitarr

Kontsertõhtu toimub üritustesarja Antsla Acoustic raames, mis pakub akustilise muusika elamusi aastaringselt.

Details

Date:
12. aug. 2023
Time:
21:00 - 23:00
Cost:
15€ – 25€
Event Category:
Website:
https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/eesti-muusika/hauka-laada-kontserdid-kadri-voorand-anett-387356/

Venue

Antsla Augulava
Tamme
Antsla, Võrumaa
+ Google Map

Organizer

Hauka Laat MTÜ
Email
info@haukalaat.ee
View Organizer Website