Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

LoovBuss Uue-Antslas

13 august 13:00 - 16:00

LoovBuss on üks kunstitarbeid ja põnevaid harjutusi täis buss, mis veereb sel suvel mööda Kagu-Eesti maapiirkondi ja viib seal läbi vaimset heaolu toetavaid loovtöötube.

See on viie Eesti noore algatatud kohalik solidaarsusprojekt, mida rahastab Euroopa Komisjon, seega töötoad on osalistele tasuta ning kõik kulud katab projektirahastus.

Aastate jooksul on mitmed grupiliikmed viinud läbi erinevaid töötube, mille käigus märkasime, et paljudel täiskasvanutel on hirm loovharjutuste ees ning et igasugune kunstiloomine jääb neile võõraks ja kaugeks, kuna nad ei näe endal olevat piisavat kunstiannet. Soovime seda paradigmat muuta ja usume, et rõhk võiks olla eelkõige loomise protsessil ja mitte tulemusel, mis võtab maha pinge osata asju teatud viisil teha. LoovBussiga loome töötoad, mis võimaldaksid inimestel turvalises ruumis julgelt katsetada, murda tasapisi barjääri loovtegevuste ees ning lihtsalt protsessi nautida.

Loovbussi töötoad koosnevad erinevatest lihtsatest, kuid põnevatest harjutustest, mis aitavad avada osaleja loovust, keskenduda protsessile ning läbi loovtegevuste uudistada veidi ka oma sisemaailma. Kasutatakse vesivärve, savi ning erinevaid looduslikke vahendeid.

Töötoa kestvus on kokku umbes 2,5-3 tundi ning mahutab umbes 15 osalejat

Detailid

Kuupäev:
13 august
Aeg:
13:00 - 16:00
Sündmus Category:

Toimumiskoht

Uue-Antsla Rahvamaja
Uue-Antsla
Antsla vald, Võrumaa Eesti
+ Google Map
View Toimumiskoht Website